Sprawdź produkty w super cenach!
Kociołek żeliwny myśliwski na ognisko (8L)
Kociołek żeliwny myśliwski na ognisko (8L)
250,00 zł 199,99 zł
szt.
Piec kominkowy stalowy Merido koza EKO
Piec kominkowy stalowy Merido koza EKO
1 899,00 zł 1 699,00 zł
szt.
Piec kominkowy VESTA
Piec kominkowy VESTA
4 496,00 zł 3 899,00 zł
szt.
Piec kominkowy Laguna
Piec kominkowy Laguna
4 576,00 zł 3 999,00 zł
szt.
Piec kominkowy Glas Franklin
Piec kominkowy Glas Franklin
3 853,00 zł 3 499,00 zł
szt.
Produkt dnia
Palenisko ogrodowe  Keffner Corso
Palenisko ogrodowe Keffner Corso
235,00 zł
szt.
Torba filcowa na drewno
Torba filcowa na drewno
108,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Nieprawdą jest to, że na zanieczyszczone powietrze jesteśmy narażeni wyłącznie na zewnątrz – takim samym powietrzem oddychamy również w domu lub w pracy. Możemy jednak poprawić jakość wdychanego powietrza. Urządzeniami, które pozwolą nam osiągnąć ten cel, są oczyszczacze powietrza. W ofercie sklepu Keffner znajdziesz różne modele oczyszczaczy, w tym oczyszczacze powietrza z jonizacją i nawilżaczem. 

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacz powietrza AIR 35

Oczyszczacz powietrza AIR 35
Oczyszczacz powietrza AIR 35

Oczyszczacz powietrza AIR 35 to urządzenie elektryczne z układem filtracyjnym powietrze w gospodarstwach domowych. Usuwa z powietrza szkodliwe zanieczyszczenia - między innymi pył zawieszony PM 2.5 oraz PM 10 (smog), lotne związki organiczne oraz niemal wszystkie alergeny, bakterie i wirusy. Skutecznie likwiduje również kurz, pleśnie, grzyby i inne zanieczyszczenia mechaniczne z powietrza. W znaczącym stopniu przechwytuje z naszego otoczenia przykre zapachy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 699,00 zł
szt.

Oczyszczacz powietrza AIR 42 z nawilżaczem

Oczyszczacz powietrza AIR 42 z nawilżaczem
Oczyszczacz powietrza AIR 42 z nawilżaczem

Oczyszczacz powietrza AIR 42/NA z nawilżaczem to urządzenie elektryczne z układem filtracyjnym powietrze w gospodarstwach domowych. Usuwa z powietrza szkodliwe zanieczyszczenia - między innymi pył zawieszony PM 2.5 oraz PM 10 (smog), lotne związki organiczne oraz niemal wszystkie alergeny, bakterie i wirusy. Skutecznie likwiduje również kurz, pleśnie, grzyby i inne zanieczyszczenia mechaniczne z powietrza. W znaczącym stopniu przechwytuje z naszego otoczenia przykre zapachy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 999,00 zł
szt.

Oczyszczacz powietrza AIR 60

Oczyszczacz powietrza AIR 60
Oczyszczacz powietrza AIR 60

Oczyszczacz powietrza AIR 60 to urządzenie elektryczne z układem filtracyjnym powietrze w gospodarstwach domowych. Usuwa z powietrza szkodliwe zanieczyszczenia - między innymi pył zawieszony PM 2.5 oraz PM 10 (smog), lotne związki organiczne oraz niemal wszystkie alergeny, bakterie i wirusy. Skutecznie likwiduje również kurz, pleśnie, grzyby i inne zanieczyszczenia mechaniczne z powietrza. W znaczącym stopniu przechwytuje z naszego otoczenia przykre zapachy.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 970,00 zł
szt.

Najlepsze oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza to urządzenia, których zadaniem jest filtracja przepuszczanego powietrza w celu usunięcia zanieczyszczeń oraz drobnoustrojów. Usuwanie szkodliwych substancji, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie domowników, może przełożyć się na obniżenie części schorzeń układu oddechowego. Czyste powietrze jest w szczególności istotne w przypadku alergików.

Ponadto oczyszczacze powietrza mogą eliminować nieprzyjemne zapachy, takie jak zapach papierosów, zanieczyszczenia gazowe lub mechaniczne.

Zaletą oczyszczacza powietrza jest łatwość jego użytkowania, aby urządzenie prawidłowo działało, wystarczy tylko dbać o regularną wymianę filtru zgodnie z zaleceniami producenta.

W naszej ofercie znajdziesz jedynie najlepsze oczyszczacze powietrza od sprawdzonych producentów. Dostępne u nas oczyszczacze mają funkcję jonizacji, a dzięki temu, że są wyposażone w filtry HEPA będą doskonałym rozwiązaniem dla alergików.

Dobry oczyszczacz powietrza – oczyszczacze powietrza z jonizacją

Jonizacja jest zjawiskiem najczęściej występującym nad morzem, w lasach oraz wysokich partiach gór polegającym na silnej koncentracji jonów. Efektem tego zjawiska jest rześkie powietrze, a generacja ujemnych jonów ma korzystny wpływ na ludzi, zwierzęta, a nawet rośliny.

W pomieszczeniach, w których przebywamy na co dzień, koncentracja ujemnych jonów jest niewielka, przeważającą część stanowią jony dodatnie. Taki podział zaburza równowagę jonową otoczenia, zbyt dużą ilość kationów może przekładać się na bóle głowy, spadek koncentracji, apatię czy obniżenie nastroju. Właśnie z tego powodu stworzono m.in. oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji. Wytwarzają one ujemne jony, które pomagają w eliminacji zanieczyszczeń. Ponadto powstające w procesie jonizacji cząsteczki są w stanie hamować działanie kurzu, lotnych związków organicznych, pleśni czy zarodników grzybów.

To jednak nie wszystkie zalety oczyszczacza powietrza z jonizatorem. Urządzenia te wspomagają eliminację nieprzyjemnych zapachów, redukcję alergenów, a nawet zmniejszenie elektrostatyczności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl