Opcje przeglądania

Piecyk gazowy 4200W

Piecyk gazowy 4200W
Piecyk gazowy 4200W

Piecyk gazowy marki Keffner 4200 W przeznaczony jest do ogrzewania za pomocą gazu LPG propan/butan pomieszczeń zamkniętych o powierzchni 20-80m2 głównie w okresie jesienno-zimowym. Znajduje zastosowanie w gospodarstwach domowych, warsztatach pracy, garażach oraz innych pomieszczeniach odpowiednio wentylowanych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 198,00 zł 275,00 zł
szt.
  • promocja

Kompaktowy i mobilny piecyk gazowy na butlę

Kompaktowe piecyki gazowe sprawdzają się przede wszystkim w dogrzewaniu pomieszczeń, jako dodatkowe urządzenia uzupełniające podstawowy system grzewczy. Są to przenośne urządzenia, których można używać w zależności od potrzeb w mieszkaniu, garażu czy warsztacie, by szybko i łatwo zapewnić sobie komfort termiczny. Piecyki z tej kategorii wykorzystują w swym działaniu proces spalania gazów w postaci płynnej. Pomieszczenia, w których stosuje się piecyk gazowy na butlę, muszą być odpowiednio wentylowane. Jest to jedyny warunek, który musi zostać spełniony podczas ich użytkowania.

W ofercie Keffner dostępne są piece gazowe o różnych mocach i gabarytach,w tym mobilne piecyki na kółkach, które można łatwo przemieszczać oraz transportować. Oferujemy między innymi niezawodny piecyk gazowy na butlę katalityczny, wyposażony w zapalnik piezoelektryczny i katalizator spalin, zawór bezpieczeństwa oraz reduktor. Modelem chętnie wybieranym przez naszych klientów jest również stylowy piecyk gazowy na butle o żeliwnej konstrukcji, z efektem naturalnego płomienia uzyskanym dzięki zastosowaniu syntetycznego węgla. Żeliwny piecyk gazowy nie wymaga instalacji kominowej i stanowi atrakcyjny element wyposażenia w pomieszczeniach, z powodzeniem naśladujący tradycyjny kominek.

Piecyki gazowe Keffner – wysoka jakość i wytrzymałość

Gazowe piece Keffner posiadają dwustopniową lub trójstopniową regulację mocy grzewczej dla precyzyjnego dopasowania temperatury w pomieszczeniu do bieżących potrzeb. Wszystkie dostępne poniżej modele piecyków wyróżniają się solidną i trwałą konstrukcją, a także najwyższą jakością wykonania. Elementy konstrukcyjne pieców są wykonane wytrzymałych materiałów, a estetyczne obudowy dobrze maskują widok butli gazowej i sprawiają, że urządzenia pasują do każdego pomieszczenia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl