Piec kominkowy Eco Minimal 50, 8kW Piec kominkowy Eco Minimal 50, 8kW
Producent: NORDflam
Cena: 3 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy ELIPSO MAX EKO 10kw Piec kominkowy ELIPSO MAX EKO 10kw
Producent: NORDflam
Cena: 3 460,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy kaflowy CORIA EKO 6kW Piec kominkowy kaflowy CORIA EKO 6kW
Producent: NORDflam
Cena: 2 498,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy kaflowy GR biały błysk Piec kominkowy kaflowy GR biały błysk
Producent: Romotop
Cena: 5 535,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy koza - TENA 12kW Piec kominkowy koza - TENA 12kW
Producent: NORDflam
Cena: 1 998,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy koza Akron EKO patyna  Piec kominkowy koza Akron EKO patyna
Producent: NORDflam
Cena: 1 750,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy koza AMITY 8kW Piec kominkowy koza AMITY 8kW
Producent: NORDflam
Cena: 1 698,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy koza Ancona EKO Piec kominkowy koza Ancona EKO
Producent: NORDflam
Cena: 1 750,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy koza Asti EKO Piec kominkowy koza Asti EKO
Producent: NORDflam
Cena: 1 895,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy koza AURORA 8kW Piec kominkowy koza AURORA 8kW
Producent: NORDflam
Cena: 1 798,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy koza AUTHENTIC 35, 9kW Piec kominkowy koza AUTHENTIC 35, 9kW
Producent: NORDflam
Cena: 2 798,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy koza AUTHENTIC 50, 8kW Piec kominkowy koza AUTHENTIC 50, 8kW
Producent: NORDflam
Cena: 3 198,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy koza GENUA EKO 6kW Piec kominkowy koza GENUA EKO 6kW
Producent: NORDflam
Cena: 498,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy koza HANA 8kW Piec kominkowy koza HANA 8kW
Producent: NORDflam
Cena: 1 958,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec kominkowy koza Ivory szyba dekor Piec kominkowy koza Ivory szyba dekor
Producent: NORDflam
Cena: 1 560,00 zł
szt.
zobacz więcej

Piece kominkowe

Piece kominkowe stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych kominków. Sprawdzają się w pomieszczeniach o różnych potrzebach grzewczych, o czym świadczy wykorzystywanie ich w rozmaitych okolicznościach, zarówno na potrzeby użytku domowego, jak i większych powierzchni. Wysoka wydajność oraz zastosowane materiały pozwalają skutecznie ogrzać wnętrze pomieszczenia oraz stworzyć w nim przytulny nastrój. Co więcej, montaż pieca nie wymaga uprzedniego zaplanowania całej instalacji ani przygotowania miejsca do osadzenia wkładu kominkowego. Niezbędne jest jedynie wyjście kominowe o właściwym przekroju, które znajduje się w każdym budynku, czy domu, co sprawia, że piece wolnostojące są wyjątkowo łatwe we wdrożeniu w strukturę pomieszczenia. W naszej ofercie dostępne są wolnostojące piece o rożnych gabarytach, w tym kompaktowe modele do małych pomieszczeń, jak również większe, z efektownym przeszklonym paleniskiem. W ten sposób piece wolnostojące efektownie budują klimat pomieszczenia i w chwilach relaksu pozwalają przyglądać się ogniowi przez szybę.

Piece wolnostojące Keffner wyróżniają się stylowym designem, dzięki czemu podkreślają charakter aranżacji. Dopełnieniem klimatycznego płomienia za szybą, który umili chłodne wieczory jest fakt, że wiele z naszych pieców posiada wysokiej jakości zdobienia, dzięki którym wnętrze pomieszczenia, w którym piec wolnostojący będzie zainstalowany, będzie wyjątkowo spójne, atrakcyjne, a wręcz prestiżowe. Oferujemy Państwu piece typu koza – kaflowe, żeliwne oraz stalowe, przeznaczone zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Spośród dostępnych modeli bez trudu można wybrać piec, który wkomponuje się w wystrój, a także zapewni komfort termiczny i wygodę użytkowania.

Piece kaflowe 

Piece kaflowe są cenione przez użytkowników głównie za długi czas oddawania ciepła. Dzięki użytym w produkcji materiałom, kominek wolnostojący trzyma ciepło przez wiele godzin bez potrzeby częstego rozpalania. Niepodważalną zaletą jest również unikatowa stylistyka urządzeń grzewczych z tej kategorii. Historia pieców kaflowych sięga XVIII wieku i wiele modeli nawiązuje designem do tradycji. Wyposażenie z tej kategorii doskonale nadaje się zatem między innymi do wnętrz w stylu klasycznym oraz podkreśla charakter aranżacji retro.

Piece żeliwne

Żeliwo również daje szerokie możliwości w zakresie produkcji estetycznych pieców długo trzymających ciepło. Ścianki pieców żeliwnych są dość grube, przez co mocno się nagrzewają przy optymalnym zużyciu paliwa. Piece żeliwne mogą być zdobione, ponieważ żeliwo można łatwo formować w rozmaite kształty.

Piecyki stalowe 

Kominki wolnostojące stalowe to najtańsze spośród dostępnych w tej kategorii urządzeń. Są też lekkie i łatwe w transportowaniu oraz montażu. Szybko się nagrzewają, ale również tracą ciepło szybciej niż piece kaflowe i żeliwne. Piec stalowy będzie zatem dobrym wyborem do pomieszczeń, które chcemy szybko i w łatwy sposób dogrzewać.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pieców kominkowych Keffner. W tej kategorii znajdą Państwo piece kaflowe, żeliwne oraz stalowe. Jako firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w wytwarzaniu i dystrybucji urządzeń grzewczych gwarantujemy najwyższą jakość oraz niezawodność wszystkich produktów z naszej oferty.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl